We are sorry, but your browser is not supported. You will not be able to pay for the tickets.

Fermer

Il se peut que vous ayez des difficultés si vous affichez le plan avec votre navigateur actuel. Veuillez en utiliser un autre.

Fermer

Festival Int de música
OBC & Laurence Equilbey

Conferències

Noves formes d'escoltar
L’art digital ha mort?
Art i idees: un diàleg amb el públic
Speculative intimacy
El Palau, temple de J.J.Bach - Joan Vives
El flamenc com a camp cultural
El Palau, temple de J.J.Bach - Joan Vives
Schumann&Schumann:ambivalències-C.Calderón
Schumann&Schumann:ambivalències-C.Calderón
A memoir in music
Allez, la musique!
Donar forma a l'abstracció

Programación Propia en Palau

Goldmund Quartett
Dani Espasa, clave i Lina Tur, violí
Orq. Gran Teatre del Liceu
Cosmos Quartet
Meravellós Mahler
Meravellós Mahler
Ian Bostridge & Igor Levit
Ramon Bassal, violoncel i Marc Piqué, piano
Marco Mezquida, piano
Quartet Gerhard - Concert 10è aniversari
Noelia Rodiles
Schaghajegh Nosrati, piano
Maria Canyigueral, piano
Joel Bardolet, violí i Marc Heredia, piano
Enrique Bagaria
Juan de la Rubia, orgue
Mercedes Gancedo i Beatriz Miralles
Daumants Liepins, piano
Miguel Muñiz - Sergio Pires
Mathéu - Alabert - Alegret i Martin Royo
Jorge Tabarés.Mariona Camats
Carmina Burana d'Orff
G.Kossakowski - M.Tarragó
Vikingur Ólafsson
Cristina Cordero - Orion Trio
Abans de néixer al Palau
Mozart a Praga
Pau Codina - Orq. Simf. Camera Musicae
Cecilia Bartoli
Paul Lewis
Homenaje a Robert Gerhard
Viarnès & Corral - Concert canvi d'hora
The New Catalan Ensemble
Cor de Cambra & Simon Halsey
Leticia Moreno, violon
Giuliano Carmignola
Visitem i experimentem el Palau
Big Bang Beethoven - Concerts Familiars
G. Carmignola - Les Quatres Estacions
Cor Vaxalba
La flauta màgica de Mozart
Cor de Cambra - J.Manrique
Evgeni Koriolov, piano
Cor de Cambra - J.Manrique
Luis Alejandro García Pérez, guitarra
Red Música Social
Benjamin Alard
Orquestra Simfònica del Liceu & Pons
Filharmònica S.Petersburg & Temirkànov
Scheherezade de Rimsky-Kórsakov
Jazz en viu...Swing! - Concerts Familiars
Musica Aeterna & Currentzis
Valentina Lisitsa
Twinkle Twinkle Baby's Star
Festival de valsos i danses
Festival de valsos i danses
GIOrquestra
Concert de Sant Esteve
Cobla 2.0 - Concerts Familiars
The Circa Ensemble
Joyce DiDonato
The Circa Ensemble
The Circa Ensemble
Jakub Józef Orlinski
Anne-Sophie Mutter - Widmann & Beethoven
Javier Camarena
.
La Pastoral de Beethoven
Les músiques del món - Concerts Familiars
Filharmònica de Dresden
30è aniversari del Cor de Cambra
Quartet Gerhard (I)
Carmina Burana
Balthasar Neumann Chor
Balthasar Neumann Chor & Orchester
Gondwana Chorale
El somni d'una nit d'estiu
Flamenkat - Concerts Familiars
Lucas & Arthur Jussen
Concert inaugural any Joan Manén
Noa - Letters to Bach
Cor de Noies - Iveta Apkalna
Filharmònica de Munic & Hannigan
Les quatre estacions de Vivaldi
Meravellós Mahler! - Concerts Familiars
Cor Jove - Invitació a la dansa
The Hanfris Quartet
Thomas Dunford, llaüt
Passió segons Sant Mateu (I)
Passió segons Sant Mateu (II)
Piotr Anderszewski, piano
Simfònica de la WDR de Colònia
Trencadís de cançons - Concerts Familiars
Masramon - Höbarth - Schlichtig - Richter
James Newby, baríton
Juan de la Rubia - Marco Mezquida
Tosca de Puccini
Grigory Sokolov
The Tallis Shcolars
Max Richter
Café Zimmermann
Ensemble Pygmalion - Pichon
Rèquiem de Verdi
Sir András Schiff
Sir John Eliot Gardiner
Simfònica de Sevilla - Sibelius & Saariaho
Colors i més colors - Concerts Familiars
Mahler Chamber Orchestra & Gatti (I)
Mahler Chamber Orchestra & Gatti (II)
Javier Perianes
Wagner & El senyor dels anells
Cor de Cambra & Siebert
Les Siècles & François Xavier Roth
Lang Lang, piano
Khatia Buniatishvili
Clàssica de tots els temps
El carnaval dels animals
El carnaval dels animals
Cors Escola Coral OC - Marc Timón
Filharmònica de Berlín & Petrenko
Adrià Blanco, piano
La Capella Reial de Catalunya & Savall
Nathalie Pérez & Daniel Heide
Daniel Blanch - Kalina Macuta
De pel·lícula!
Cor Amics de la Unió de Granollers & Orq. C. Granollers
Cobla Sant Jordi-Ciutat de Barcelona
Filharmònica de Hong Kong
Piotr Beczala
25è aniversari El Primer Palau
Jess Gilliam, saxo
Vivica Genaux
Orquestra Simfònica de l'ESMUC
Quartet Casals
Fatma Said & Malcolm Martineau
La Novena de Beethoven
Xarxa Coral
Mari Samuelsen
Schumann Quartet - K. Konradi
Bim Bom, nadons al Palau
Zig Zag, passets al Palau
Cor Petis i Cor Infantil OC
OBC & Ros Marbà - El giravolt de maig
Anna Alàs & Alexander Fleicher
Alba Ventura
Cristina Gómez, oboè
Banda Municipal de Barcelona
Carolyn Sampson & Juan de la Rubia
Concert Fi de curs Palau Vincles
Fi de curs Palau Vincles
Gautier Capuçon - Frank Braley
'Mariana en sombras'
Cor Mitjans OC i Cor Infantil Palau Vincles
Olivier Latry, orgue
Philippe Jaroussky & Artaserse
Quartet Meta4
Quartet Gerhard (II)
'Only the sound remains'