El vostre navegador no és compatible amb aquest lloc web. Per raons de seguretat, no podreu pagar el que compreu. Us suggerim que actualitzeu el navegador per facilitar-vos la transacció.

Tancar

podríeu tenir problemes perquè el navegador actual mostri el mapa de sala, proveu-ho amb un altre navegador.

Tancar

Festival Int de música
OBC & Laurence Equilbey

Conferències

Noves formes d'escoltar
L’art digital ha mort?
Art i idees: un diàleg amb el públic
Speculative intimacy
El Palau, temple de J.J.Bach - Joan Vives
El flamenc com a camp cultural
El Palau, temple de J.J.Bach - Joan Vives
Schumann&Schumann:ambivalències-C.Calderón
Schumann&Schumann:ambivalències-C.Calderón
A memoir in music
Allez, la musique!
Donar forma a l'abstracció

Programación Propia en Palau

Carles Marigó, piano
Io t'abbraccio
Goldmund Quartett
Dani Espasa, clave i Lina Tur, violí
Orq. Gran Teatre del Liceu
Cosmos Quartet
Meravellós Mahler
Meravellós Mahler
Ian Bostridge & Igor Levit
Ramon Bassal, violoncel i Marc Piqué, piano
Marco Mezquida, piano
Quartet Gerhard - Concert 10è aniversari
Noelia Rodiles
Schaghajegh Nosrati, piano
Maria Canyigueral, piano
Joel Bardolet, violí i Marc Heredia, piano
Enrique Bagaria
Juan de la Rubia, orgue
Mercedes Gancedo i Beatriz Miralles
Daumants Liepins, piano
Miguel Muñiz - Sergio Pires
Mathéu - Alabert - Alegret i Martin Royo
Jorge Tabarés.Mariona Camats
Carmina Burana d'Orff
G.Kossakowski - M.Tarragó
Vikingur Ólafsson
Cristina Cordero - Orion Trio
Abans de néixer al Palau
Mozart a Praga
Pau Codina - Orq. Simf. Camera Musicae
Cecilia Bartoli
Paul Lewis
Homenaje a Robert Gerhard
Viarnès & Corral - Concert canvi d'hora
The New Catalan Ensemble
Cor de Cambra & Simon Halsey
Leticia Moreno, violí
Giuliano Carmignola
Visitem i experimentem el Palau
Big Bang Beethoven - Concerts Familiars
G. Carmignola - Les Quatres Estacions
Cor Vaxalba
La flauta màgica de Mozart
Cor de Cambra - J.Manrique
Evgeni Koriolov, piano
Cor de Cambra - J.Manrique
Luis Alejandro García Pérez, guitarra
Red Música Social
Benjamin Alard
Orquestra Simfònica del Liceu & Pons
Filharmònica S.Petersburg & Temirkànov
Scheherezade de Rimsky-Kórsakov
Jazz en viu...Swing! - Concerts Familiars
Musica Aeterna & Currentzis
Valentina Lisitsa
Twinkle Twinkle Baby's Star
Festival de valsos i danses
Festival de valsos i danses
GIOrquestra
Concert de Sant Esteve
Cobla 2.0 - Concerts Familiars
The Circa Ensemble
Joyce DiDonato
The Circa Ensemble
The Circa Ensemble
Jakub Józef Orlinski
Anne-Sophie Mutter - Widmann & Beethoven
Javier Camarena
Cosmos Quartet & Lluís Claret
La Pastoral de Beethoven
Les músiques del món - Concerts Familiars
Filharmònica de Dresden
30è aniversari del Cor de Cambra
Quartet Gerhard (I)
Carmina Burana
Balthasar Neumann Chor
Balthasar Neumann Chor & Orchester
Gondwana Chorale
El somni d'una nit d'estiu
Flamenkat - Concerts Familiars
Lucas & Arthur Jussen
Concert inaugural any Joan Manén
Noa - Letters to Bach
Cor de Noies - Iveta Apkalna
Filharmònica de Munic & Hannigan
Les quatre estacions de Vivaldi
Meravellós Mahler! - Concerts Familiars
Cor Jove - Invitació a la dansa
The Hanfris Quartet
Thomas Dunford, llaüt
Passió segons Sant Mateu (I)
Passió segons Sant Mateu (II)
Piotr Anderszewski, piano
Simfònica de la WDR de Colònia
Trencadís de cançons - Concerts Familiars
Masramon - Höbarth - Schlichtig - Richter
James Newby, baríton
Juan de la Rubia - Marco Mezquida
Tosca de Puccini
Grigory Sokolov
The Tallis Shcolars
Max Richter
Café Zimmermann
Ensemble Pygmalion - Pichon
Rèquiem de Verdi
Sir András Schiff
Sir John Eliot Gardiner
Simfònica de Sevilla - Sibelius & Saariaho
Colors i més colors - Concerts Familiars
Mahler Chamber Orchestra & Gatti (I)
Mahler Chamber Orchestra & Gatti (II)
Javier Perianes
Wagner & El senyor dels anells
Cor de Cambra & Siebert
Les Siècles & François Xavier Roth
Lang Lang, piano
Khatia Buniatishvili
Clàssica de tots els temps
El carnaval dels animals
El carnaval dels animals
Cors Escola Coral OC - Marc Timón
Filharmònica de Berlín & Petrenko
Adrià Blanco, piano
La Capella Reial de Catalunya & Savall
Nathalie Pérez & Daniel Heide
Daniel Blanch - Kalina Macuta
De pel·lícula!
Cor Amics de la Unió de Granollers & Orq. C. Granollers
Cobla Sant Jordi-Ciutat de Barcelona
Filharmònica de Hong Kong
Piotr Beczala
25è aniversari El Primer Palau
Jess Gilliam, saxo
Vivica Genaux
Orquestra Simfònica de l'ESMUC
Quartet Casals
Fatma Said & Malcolm Martineau
La Novena de Beethoven
Xarxa Coral
Mari Samuelsen
Schumann Quartet - K. Konradi
Bim Bom, nadons al Palau
Zig Zag, passets al Palau
Cor Petis i Cor Infantil OC
OBC & Ros Marbà - El giravolt de maig
Anna Alàs & Alexander Fleicher
Alba Ventura
Cristina Gómez, oboè
Banda Municipal de Barcelona
Carolyn Sampson & Juan de la Rubia
Concert Fi de curs Palau Vincles
Fi de curs Palau Vincles
Gautier Capuçon - Frank Braley
'Mariana en sombras'
Cor Mitjans OC i Cor Infantil Palau Vincles
Olivier Latry, orgue
Philippe Jaroussky & Artaserse